+389 2 2531 000
info@eurodairy.com
Euro Dairy
Одбери јазик

Sütaş Ayran е идеален пијалак за оние што сакаат да ја згаснат жедта, да се освежат и да ги завршат оброците со вкусен, природен и здрав напиток.

Sütaş Ayran ги надополнува водата и минералите што телото ги губи со потење. Го заштитува балансот на течности во вашето тело со електролити; ве одржува во форма.  Позитивно влијае врз здравјето на структурата на коските и забите со содржината на калциум и калиум. Sütaş Ayran е без шеќер, нема адитиви, 100 % природен и здрав напиток. 

Sütaş Ayran е совршен придружник на оброците, ги прави оброците повкусни и додава радост на трпезите со својот уникатен вкус и богата текстура.   

Sütaş Ayran прави да се чувствувате добро со правилниот избор на пијалак.

Sütaş Ayran, чувствувајте се добро, чувствувајте се свежо! 

  • Sütaş Ayran
    Sütaş Ayran