+389 2 2531 000
info@eurodairy.com
Euro Dairy
Одбери јазик

Salep

Salep

Тежини на производот

1 L

Sütaş Salep, совршена комбинација на свежо и вкусно млеко Суташ и природниот екстракт од орхидеи «salep». Ги воодушевува вашите зимски денови со својот топол и уникатен вкус и идеалната конзистентност.

 • Нутритивни вредности
 • Енергетска вредност
 • Млечна маст
 • од кои заситени масти
 • Јаглени хидрати
 • од кои шеќери
 • Протеини
 • Сол
 • Калциум
 • Витамин Д3
 • Натриум
 • B12